Bartoněk, Fiala přehráli favorizovanou dvojici Otrusina, Peprníček


Příležitostní diváci měli možnost shlédnout v pondělí 9.7. fantastické utkaní v kterém pár Bartoněk, Fiala, hrající spolu vůbec poprvé,  fenomenálně přehrál tzv. „tekuzovou“ dvojici Otrusina, Peprníček.

Utkání plné výborných výměn skončilo výsledkem 6:3, 6:4. V následné miniodvetě byl zápas už o poznání vyrovnanější na čemž se podepsala únava a zhoršující se podmínky viditelnosti s konečným výsledkem 2:1 (1:1,tiebreak 11:9) pro pár Otrusina, Peprníček. Odvetné utkání je na pořadu příští středu, proto neváhejte a tyto dramatické boje si nenechte ujít.

1 komentář u „Bartoněk, Fiala přehráli favorizovanou dvojici Otrusina, Peprníček“

  1. Nejčastější jsou trapné výmluvy na „úbytek sil“ a „nevyhovující podmínky“ ze strany „vítězného“ páru. Tzv. Tekuzový pár Otrusina, Peprníček spolu letos v ONV hrál také vůbec poprvé. Výsledek zápasu vůbec neodpovídá průběhu hry. Samotná hra totiž vypadala jako hra kočky z myší. Pár Fiala, Bartoněk jenom vyčkával a trapně vracel všemi možnými i nemožnými způsoby míče. Někdy i za pomoci ani ne rámu rakety jakožto její rukojetí!!! Pár Otrusina, Peprníček doplatil na obrovský (spíše ohromující) počet nevynucených chyb!!!
    Druhá část zápasu už z části odpovídala realitě, ikdyž výsledek je pro pár Otrusina, Peprníček obrovským zklamáním před nadcházející TEKUZOU Masters. Nicméně odveta příští týden dá odpověď na všechny trapné výmluvy páru Fiala, Bartoněk. Už dnešní zápas mezi páry Otrusina, Peprníček vs. Fiala, Kolečkář napoví, jak bude odveta vypadat. Pokud ovšem nespasí pár Fiala, Kolečkář od ostudné prohry odpolední počasí….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *